семейный психолог одесса

Новини

22-06-2011

Майстри спорту і слова

  Підіймешся на п’єдестал – потрапиш на стенд… Дошка пошани з фотографіями кращих спортсменів – студентів філфаку з’явилася на філологічному факультеті ОНУ імені І.І. Мечникова.
  «Для того, щоб побачити своє фото на стенді, необхідно входити до збірної університету, прославляти своїми досягненнями університет і Україну», – пояснила ініціатор створення стенду доцент кафедри фізичного виховання університету Ольга Адєєва. Вона відповідає за фізпідготовку філологічного факультету. Ініціатива отримала цілковиту підтримку декана факультету професора Євгена Черноіваненка.
  Першими на спортивній «дошці пошани» з’явилися фото боксерів Миколая Романова і Оксани Скиданчук, регбістів Івана Дончева, Ібрахіма Озджана і Тайфуна Мерта, фехтувальниць Олени Ронікер, Анастасії Явілко, Анастасії та Олександри Якових, гімнастки Мар’яни Струтіної та легкоатлета Дениса Соколова. Зі слів Ольги Адєєвої, найближчим часом на стенді з’являться фотографії майстра спорту з настільного тенісу Анни Фарладанської (в серпні вона буде представляти ОНУ на Всесвітній універсіаді в Китаї) і футбольної команди факультету «Інтернаціонал».
  Фото на дошці пошани – традиційна форма заохочення на філфаці: біля деканату розташовані стенди з портретами відмінників і професорів факультету.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку