семейный психолог одесса

Новини

08-07-2011

Боксери ОНУ: «іспити» складено на відмінно

Четверо спортсменів – студентів ОНУ імені І.І. Мечникова – зійшли на п’єдестал XV міжнародного турніру з боксу, присвяченого пам’яті Семена Трестіна. Вихованці тренера збірної університету та старшого тренера Одеської області Азера Мустафаєва змагалися з 130 боксерами з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії, Узбекистану та України. На турнір приїхали боксери різного рівня: як 18-річні «зірки» боксу, так і досвідчені спортсмени – до 34-х років.
  «У турнірі брали участь дуже сильні боксери, але наші хлопці підтвердили високий рівень своєї спортивної майстерності», – зазначив Азер Мустафаєв.
  Це доводять результати збірної Одеського університету. Павло Артемчук, студент IV курсу ЕПФ став переможцем турніру у ваговій категорії 69 кг. Відмінно показала себе жіноча частина збірної: срібну медаль у вазі 57 кг виборола другокурсниця біофаку Вікторія Бордюх, бронзові медалі у своїх вагових категоріях здобули студентка ІІПО Юлія Геок (51 кг) і студентка біофаку Марина Лопухова (60 кг).
  Міжнародний турнір пам’яті Семена Трестіна давав путівку у великий спорт багатьом боксерам Одеського університету. Двічі переможцем і володарем спеціального призу турніру ставав випускник ГГФ, майстер спорту міжнародного класу Олександр Кириченко (57 кг). Сьогодні спортсмен – чемпіон України. Золота медаль турніру є й у випускника ГГФ, чемпіона Східної Європи з боксу серед професіоналів Євгена Бубіліча. Всі вони в минулому – вихованці майстра спорту СРСР Азера Мустафаєва.

Довідка: Семен Трестін – восьмикратний чемпіон України, п’ятиразовий переможець першості Всесоюзного товариства «Динамо». Провів близько 50 міжнародних зустрічей, у всіх здобув перемогу. Трестін – перший боксер Радянського Союзу, який отримав «Боксерський Оскар» – кубок, що вручається найкращому спортсмену на міжнародних європейських турнірах.