семейный психолог одесса

Новини

06-09-2011

Із Шеньчженю з перемогою

  Студентка ОНУ Ганна Фарладанська у складі збірної України посіла п’яте місце в командному заліку на Всесвітній універсіаді в Шеньчжені.
  Ганна – студентка філфаку і майстер спорту з настільного тенісу – стала єдиним представником півдня України в тенісному турнірі; разом з нею честь України захищали Поліна Тріфонова (Донецьк) та Маргарита Пісоцька (Києв).
  «Біля столу азіати  рухаються вдвічі швидше за європейських спортсменів, а американці та австралійці не відзначаються професіоналізмом», – зазначає спортсменка. На універсіаді майстер спорту з ОНУ зіграла 15 партій, її суперниками були тенісисти з Японії, Шрі-Ланки, Румунії, Іспанії, Китаю та інших країн. Всього в іграх взяли участь 30 жіночих збірних різних країн.
  Зараз Ганна Фарладанська разом із партнерами по команді готується до наступних змагань – Єврокубку, який у жовтні пройде в Франції. Наступна Всесвітня універсіада відбудеться 2013 року в Казані.
  Універсіада – спортивні змагання серед студентів, які проводяться міжнародною федерацією університетського спорту (FISU). Часто її іменують «Всесвітніми студентськими іграми» та  «Всесвітніми університетськими іграми». Ігри проходять кожних два роки, взяти участь у них можуть студенти та аспіранти віком від 17 до 28 років.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку