семейный психолог одесса

Новини

13-09-2011

Феміди гармонічні риси…

  Розробка узгоджених норм карного законодавства в різних країнах стала предметом дискусії учасників міжнародної конференції «Гармонізація законодавства карно-правового напрямку в сучасній Європі».
  Тема форуму зацікавила більше 50 провідних спеціалістів і практиків із України, Німеччини, Росії та Молдови. Доповіді учасників було присвячено: змінам законодавства за останні 20 років, новим поглядам на традиційні злочини, порівняльному аналізу норм карного та карно-процесуального законодавства в різних країнах, охороні прав людини.
   «Процеси глобалізації набули необоротного характеру, а отже, ці процеси потребують організації та правового регулювання, – відзначив модератор конференції, проректор ОНУ імені І.І. Мечникова член-кореспондент Національної академії Правових наук України Євген Стрельцов. – Але в зв’язку з тим, що правова інтеграція має різні види, важливо правильно обрати її вид для такого законодавства як в цілому, так і в кожному конкретному випадку в залежності від задач, які ставлять при цьому для свого рішення міжнародні спільноти та конкретні країни».
   «Важливо провести порівняння підходів, аби виявити спільності та розбіжності для подальшої гармонізації, – впевнений директор Інституту імені Макса Планка Ганс-Йорг Альбрехт. Нині мова йде про ефективність норм карного права та процесу, зміцнення світової безпеки. Ми говоримо про «реформи» злочинності – про корупцію, міжнародний тероризм, інтернет-злочини та про міри, які повинні додати карному законодавству необхідну ефективність».
   Конференція проходила на базі Південного центру Національної академії Правових наук України за підтримки німецького фонду Міжнародного правового співробітництва.  

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова
 

Версія для друку