семейный психолог одесса

Новини

07-10-2011

Як зробити свій проект привабливим для Євросоюзу?

  - Писати коротше і по справі… Провідні європейські науковці і менеджери науки провели з одеськими дослідниками дводенний тренінг, присвячений формальним особливостям системи грантів сьомої рамочної програми Євросоюзу FP7. Акцент робився на програмахохорони здоров’я.
   «Формальності в оформленні інколи вирішують все, – говорить тренер, експерт з питань FP7Мартіна де Сове. – Варто враховувати, що приймаюча сторона може розглядати проект в останні хвилини останнього дня прийому заявок, тому текст має бути простим, тематично єдиним та структурованим».
  Зі слів експерта, буде краще, якщо партнером українського дослідника в оформленні заявки стане носій класичної англійської, аби текст був ясним як для англомовних італійців, так і для турків. Ясно описана прикладна цінність та якісне ілюстрування дадуть додатковий бонус при оцінюванні заявки.
   На тренінгу, організованому кафедрою експериментальної фізики ОНУ, науковці Одеського університету презентували європейським колегам свої розробки в області медичної фізики, нанофізики, фармацевтичної хімії, біотехнологій. Крім працівників університету імені І.І. Мечникова в тренінгу взяли участь представники протичумного інституту, фізико-хімічного інституту імені О.В. Богатського, НДІ медицини транспорту та інші. Це другий подібний тренінг в Одесі.
  Мартіна де Сове – офіційний представник організації APREі контактна особа FP7 в Італії. Головна мета її компанії – бути сполучною ланкою між науковцями і грантодавцями.
  Програма Євросоюзу FP7 фінансує проекти, спрямовані на підтримку та стимулювання дослідницької діяльності практично у всіх сферах науки; пріоритет – сфера охорони здоров’я.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку