семейный психолог одесса

Новини

15-05-2010

День Здоров’я – спортивне свято у ОНУ

  «Рух – це життя» – стверджували мудреці усіх часів. Життя вирувало у суботу, 15 травня, на оздоровчо-спортивній базі «Чорноморка». Саме тут відбулось Велике спортивне свято за участю ветеранів, школярів, і, звичайно, студентів та викладачів ОНУ імені І.І. Мечникова. Організатором свята став профком співробітників університету на чолі з О.І. Вавіловою.
  Нікому з присутніх не довелося сумувати. Змагання з міні-футболу, баскетболу, шах матам, настільному тенісу та дартс були дуже захоплюючими та глядачі постійно знаходилися у напрузі. Велику зацікавленість викликали виступи клубів та спортивних секцій Одеського національного університету.
  Технічний бокс продемонстрували спортсмени О.М. Мустафаєва (майстер спорту СРСР, заслужений тренер України). Молодим боксерам і самим вже є чим похвалитися – вони неодноразово виборювали призові місця у міжнародних та українських турнірах.
  Під час виступу секції фехтування повітря наповнилося дзвоном металу. Глядачі спостерігали за виступами та відчували себе секундантами середньовічного турніру.
  Оборону і наступ з мечем, ножем та палкою, а також техніки рукопашного бою, продемонстрували представники секції карате.
  Змагання з міні-футболу став центром загальної уваги. Студенти та викладачі у командах ГГФ, ЕПФ, істфаку, хімфаку, кафедри фізкультури, а також звіра профкому чесно боролися за перемогу. Команда ЕПФ у складній боротьбі отримала перемогу над командою ГГФ. Переможця визначали за пенальті та фінальний матч за напругою навряд чи поступався будь-якому двоборству Ліги Чемпіонів.
  Після веселих змагань учасники свята були запрошені на обід. «Війна війною, а обід за розкладом» – жартує підполковник запасу Жорж Казанов, керівник операції «нагодувати всіх учасників свята».
  День Здоров’я залишив приємні спогади та багато незабутніх вражень.

Наталя ПАНАСЮК

Версія для друку