семейный психолог одесса

Новини

08-12-2011

«Живі» вакансії для випускників

  На ярмарку вакансій, організованому Одеським університетом, студентам і випускникам вузу було з чого вибирати. «Ми тут, щоб знайти роботу за фахом», – впевнено заявили студенти старших курсів.
  Допомогти з пошуком роботи студентам покликаний ярмарок вакансій. Його в гуманітарному корпусі на Французькому бульварі організували працівники університету – Центр сприяння працевлаштування, асоціації випускників, Профком студентів та аспірантів.
  «Ярмарок вакансій – одна з форм надання допомоги випускникам, пояснила керівник Центру Олена Бойко. Ми плануємо проводити такі заходи двічі на рік – навесні і восени».
  На нинішньому ярмарку були представлені 120 вакансій для випускників, а також біля ста вакансій з гнучким графіком роботи. Такі ідеально підходять студентам. Свої пропозиції представили державні та комерційні структури, школи і навіть прикордонники – вони шукали бажаючих працювати за контрактами.
  Нині Центр співпраці працевлаштуванню університету ОНУ імені І.І. Мечникова працює над укладанням та оновленням електронної бази даних роботодавців та тих, хто бажає знайти роботу. Цей підрозділ університету допомагає студентам і випускникам працевлаштуватися, стежить за їх подальшою кар’єрою і за дотриманням трудового законодавства роботодавцями.
  Центр знаходиться в адміністративному корпусі університету за адресою: Щепкіна, 14,кабінет 41, телефон – (048) 723 69 57.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку