семейный психолог одесса

Новини

12-12-2011

Східні інтереси Одеського університету

  Тісні наукові зв’язки з Індонезією відкриють нові горизонти для одеських науковців – етнографів, культурологів, міжнародників,мовознавців, вважає ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор Ігор Коваль. Цю думку він висловив на зустрічі в університеті надзвичайним і уповноваженим послом республіки Індонезія в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.
  В університеті розвинене сходознавство. У нас є спеціалісти-міжнародники з культури і політики Китаю, Індії, Японії, – відзначив Ігор Коваль. – Індонезія для нас – однин з найбільш цікавих і перспективних регіонів». Зі слів ректора, під час зустрічі з послом Індонезії було знайдено спільні інтереси в сферах гідробіології, гідрогеології, охорони навколишнього середовища, досліджень з міжнародної безпеки, роззброєння та нерозповсюдження ядерної зброї.
  Зі свого боку дипломат повідомила, що стратегія спільних досліджень науковців ОНУ та Індонезії може бути розроблена в Джакарті, на базі Центру з розвитку наукових напрямків з країнами Східної Європи. Зі слів пані посла, активна співпраця ОНУ з університетами «країни тисячі островів» може бути організована вже в березні. Саме тоді буде підписано рамочний договір про співпрацю в сфері освіти між двома країнами.
  Республіка Індонезія – найбільша острівна держава в світі, з населенням більше 240 млн. чоловік і площею майже 2 млн. кв.км. (14 місце в світі). У країні 83 державних і близько 3 тис. приватних вузів. Сьогодні ОНУ імені І.І. Мечникова співпрацює зі 170 університетами з 60 країн світу.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку