семейный психолог одесса

Новини

14-12-2011

Індонезія манить студента

  Активний обмін студентами з «країною тисячі островів» може початися вже наступного року. Про це йшла мова на зустрічі ректора ОНУ професора Ігоря Коваля з надзвичайним і уповноваженим послом республіки Індонезії в Україні Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.
 
«Індонезійських студентів в Одеському університеті обов’язково зацікавлять міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини, навчання в області екології та охорони навколишнього середовища», – відзначила Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.
  «В Одеському університеті зараз навчаються більше 400 іноземних студентів з 36 держав, так що жителі Індонезії почуватимуться цілком комфортно в нашому мультикультурному вузі», – запевнив Ігор Коваль.
  «Ми пропонуємо студентам Одеського університету подати заявку для отримання стипендії «Дармасісва», – повідомила Нінінг Сунінгсіх Рохадіат. – Це стипендія уряду Індонезії, створена для навчання українських студентів індонезійській культурі, мистецтву та мові. Термін участі в програмі – 6-12 місяців. Програма передбачає навчання на англійській та індонезійській мовах. Ми оплачуємо витрати на проживання та оплату за навчання. Наша сторона не оплачує лише переліт студента. За час існування програми в Індонезії побували 33 українських студента з Донецька, Києва, Харкова.
  Зі слів пані посла, активна співпраця ОНУ з університетами «країнами тисячі островів» поза межами проекту «Дармасісва» може бути організовано вже в березні. Саме тоді буде підписано рамочний договір у сфері освіти між урядами двох країн.

Детальна інформація про програму «Дармасісва»:
http://darmasiswa.kemdiknas.go.id/v2/
 
                                                                                 
                                                                 
 Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку