семейный психолог одесса

Новини

16-12-2011

ОНУ – перший на півдні України

  Українські експерти склали «Великий рейтинг» 275 вузів України. ОНУ імені І.І. Мечникова – серед 20 кращих в Україні, в топ-10 – серед класичних університетів і перший на півдні України.
  «Цей єдиний рейтинг, складений на основі трьох, яким довіряють на українському освітньому ринку, відображає ситуацію в сфері української вищої освіти» – повідомили укладачі рейтингу – експерти авторитетного освітнього ресурсу osvita.ua. Консолідований рейтинг вузів спирається на результати двох національних рейтингів – ЮНЕСКО «Топ-200 Україна» і «Компас» та одного міжнародного – «Webometrics». У кожного з них свої особливості. Один акцентує увагу на науці, другий орієнтовано на роботодавців, третій – на представленість вузів в Інтернеті.
  «Загальний бал кожного вузу України дорівнює сумі місць університету в «Топ-200 Україна», «Компас» і «Webometrics». Чим менша сума, тим вищий ранг вузу в консолідованому рейтингу» – відзначено на сайті osvita.ua.
  «Великий рейтинг» включає загальний рейтинг і чотири підрейтинга («Кращі класичні університети України», «Кращі приватні вузи України», «Кращі київські вузи» і «Кращі вузи регіонів України»).
  В збірному рейтингу кращих вузів України ОНУ посідає 12 позицію серед 275 вищих навчальних закладів ІІІ-IVрівня акредитації. В рейтингу класичних – шосту. У Південному регіоні, за даними рейтингу, ОНУ імені І.І. Мечникова – перший.
  Osvita.ua – популярний інформаційний освітній ресурс. Щомісячно сайт читають близько мільйона користувачів, з них більшість – в Україні.

Читати по темі:
 Всесвітній рейтинг університетів: в топ-2000 – ОНУ
 ОНУ в базі Scorpus

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку