семейный психолог одесса

Новини

23-12-2011

Майбутньому абітурієнту: правила визначені

  На сайті Одеського університету опубліковано Правила прийому до ОНУ імені І.І. Мечникова та його підрозділів у 2012 році.
 
Окрім загальних положень, в розділі можна знайти терміни подачі документів, проведення конкурсних іспитів, таблицю нарахування додаткових балів за підсумками навчання на підготовчих курсах університету.
  У зв’язку з тим, що при конкурсному відборі враховується середній бал атестату про середню освіту, в тому ж розділі розташована таблиця відповідності – конвертація середнього бала з 12-бальної шкали в 200-бальну.
  Перелік конкурсних предметів містить інформацію про те, результати оцінювання з яких предметів мають бути представлені в сертифікаті Українського центру тестування для подачі документів на кожну спеціальність.
  В розділі «Нормативні документи» ті, хто бажають, можуть ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України  про умови прийому до вузів у 2012 році, з порядком подання документів в електронній формі та знайти ряд корисних посилань.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку