семейный психолог одесса

Новини

28-12-2011

Ідея – двигун економіки

  Презентація соціальних проектів стала фішкою конкурсу «Міс і Містер Економіст-2011» серед студентів факультету економіки ІМЕМ ОНУ імені І.І. Мечникова.
 
 На конкурсі три пари студентів – по одній від кафедр економічної теорії, міжнародних економічних відносин і менеджменту – змагались в красі, обдарованості та  дотепності. В якості «домашнього завдання» кожна пара мала презентувати соціальний проект. «Менеджери» запропонували використовувати моделі економічних процесів у процесі навчальному – для розвитку практичних навичок майбутніх спеціалістів. «Теоретики» просували ідею бізнес-консультування студентів університету спеціалістами кафедри економічної теорії. Журі – керівництву факультету економіки сподобався проект студентів МЕВ по створенню мультифункціонального інтернет-ресурсу для факультету економіки. Це принесло парі Марія Мельник – Георгій Кубанцев перемогу  в конкурсі і титул «Міс і Містер Економіст-2011».
  Один з проектів буде реалізовано у 2011 році. Який саме, буде вирішено з врахуванням думки інтернет-громадськості. Проголосувати за проект, який сподобався, можна на сайті факультету економіки ІМЕМ до кінця січня.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

 

Версія для друку