семейный психолог одесса

Новини

30-12-2011

На порозі нової епохи

  Дорогі друзі!
  Щиро вітаю всіх «мечниковців» з Новим роком!

 
Передноворічний час – кращий для підбиття підсумків, формування планів, створення нових мрій. Чим запам’ятався нам 2011 рік? Ми добре працювали. Був повністю виконаний план прийому першокурсників. Студенти та аспіранти ОНУ почали стажування за кордоном за програмою «ErasmusMundus. Акція 2». Ми підписали низку важливих міжнародних договорів, продовжували наукові дослідження, вводили нові бакалаврські та магістерські програми. Я впевнений, що у новому році разом ми зможемо зробити ще більше, щоб ім’я Одеського університету лунало так само гордо.
  Ми стоїмо на порозі нової епохи. Якою вона буде, що принесе, багато в чому залежить від нас самих. Впевнений, що віра в свої сили, ентузіазм, відповідальність допоможуть втілити всі плани, зробити наше життя більш цікавим, насиченим та яскравим. Наступний, 2012 рік, ще на один крок наблизить нас до знакової події – 150-річного ювілею університету. Хай же наші досягнення зроблять цей рік максимально радісним, творчим, оптимістичним.
  Спасибі вам за щоденну кропітку працю в ОНУ імені І.І. Мечникова. Бажаю щастя, тепла та взаєморозуміння, святкового настрою та міцного здоров’я вам, вашим близьким та друзям! Не зупиняйтесь у своєму русі вперед!

Ректор ОНУ професор Ігор Коваль

Версія для друку