семейный психолог одесса

Новини

26-05-2010

Працедавці обирають випускників ОНУ імені І.І. Мечникова

  Одеський національний університет увійшов до десятки кращих вищих навчальних закладів за результатами рейтингу, складеного всеукраїнським тижневиком «Коментарі:».
  Рейтинг створено на основі опитування керівників 100 провідних компаній України, яким було запропоновано обрати з найбільших університетів ІІІ-IV рівня акредитації ті, випускників яких вони найбільш охоче забезпечують робочими місцями.
  Під час презентації рейтингу у інформаційному агентстві УНІАН головний редактор «Коментарів:» Вадим Денисенко підкреслив: «Важлива відмінність нашого рейтингу у тому, це не просто рейтинг університетів, а рейтинг університетів за спеціальностями». Редакція свідомо обмежила вибірку респондентів тими секторами економіки, представники яких протягом останніх кількох років найбільш активно створюють робочі місця та відіграють ключову роль у формуванні ринку праці на регіональному та всеукраїнському рівнях.
  Одеський національний університет імені І.І. Мечникова став одним з лідерів вищої освіти у наступних напрямах: виробництво, технічні спеціальності; економіка, фінанси; продажі; інформаційні технології; маркетинг, PR; юриспруденція; управління персоналом.

Версія для друку