семейный психолог одесса

Новини

19-03-2012

Odessa International з’явилася в Мережі

  Як в Китаї ставляться до міжнаціональних шлюбів, що приваблює італійців в Одесі, який одяг буде модним цього літа… Про це та багато іншого можна в режимі онлайн прочитати на сторінках першої міжнародної одеської газети «OdessaI nternational».
  Як повідомила головний редактор видання Алла Гудзенко, зараз готується до друку другий номер газети. За появою електронних версій «ОІ» зручно стежити на новинному сайті прес-служби Одеського університету, по посиланням на сторінках ОНУ в соціальних мережах.
  Зручний формат дозволяє гортати сторінки, збільшувати їхній масштаб, обмінюватися посиланнями на «ОІ» в Facebookі Twitter.
  Газету «Odessa International» видає ОНУ імені І.І. Мечникова. Повнокольорове видання на російській та англійській мовах призначено, в першу чергу, для іноземних студентів, які навчаються в Одесі, людей, які вивчають англійську та російську мови, мандрівників та бізнесменів з-за кордону. «Odessa International» розповсюджується безкоштовно серед студентів-іноземців ОНУ, в державних установах, мовних та культурних центрах, вузах Одеси.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку