семейный психолог одесса

Новини

31-05-2012

В Європу – за знаннями

  Семеро студентів ОНУ імені І.І. Мечникова виграли стипендії на стажування за кордоном проекту «ErasmusMundus. Action2». Новий навчальний рік вони зустрінуть у вузах Греції, Іспанії, Польщі і Литви.
  «Це вже другий «транш» студентів Одеського національного університету в рамках програми «Еразмус Мундус», – відзначив проректор з міжнародної співпраці ОНУ Сергій Скороход. – Усі 16 вихованців університету, які полетіли на закордонне стажування рік назад, повернулися і вже діляться з колегами новим досвідом».
  Переможцями акції в цьому році стали Анна Агєєнко (РГФ, Vкурс), Світлана Димитрова (філфак, ІVкурс), Олександр Замковий (ЕПФ, ІІІ курс), Анастасія Праведна (РГФ, IVкурс) і аспірант кафедри політології ІСН Павло Колотвін.
  Стипендія на стажування за кордоном повністю покриває витрати учасників на оформлення віз, проїзд, навчання, харчування і медичну страховку. Розмір щомісячних виплат – 1-2,5 тис. євро, термін стажування – 6-30 місяців.
  «ErasmusMundus» - освітня програма ЄС; фінансує навчання та стажування студентів, аспірантів і викладачів у вузах – учасниках програми. У 2012 році програма виділила Україні, Білорусі і Молдові 96 грантів на навчання за кордоном.
  ОНУ імені І.І. Мечникова бере участь у конкурсі як переможець загальноєвропейського конкурсу (у складі консорціуму 19-ти університетів Білорусі, Молдови, України та країн Західної Європи).

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку