семейный психолог одесса

Новини

07-06-2012

Навчання за кордоном: Кенія встановлює контакти

  Кенія зацікавлена в навчанні своїх студентів в ОНУ імені І.І. Мечникова. Про міжвузівську співпрацю йшла мова на зустрічі ректора Одеського університету професора Ігоря Коваля та замміністра фінансів Кенії Обуру Одінга. Кенійський політик відвідав ОНУ з ознайомчим візитом.
  «Університет Найробі відносно молодий, але в нього є великий потенціал, і ми будемо раді підписанню офіційного договору про міжвузівську співпрацю», – заявив  Обуру Одінга. Зокрема, йшлося про можливість спільної наукової роботи та обмін студентами. Замміністра зацікавили можливості ОНУ в підготовці кенійських студентів в області біотехнології, фармацевтичної хімії, медичної фізики. Щорічно Кенія може відправляти для навчання в Одеському університеті до 300 осіб, вважає Обуру Одінга.
  «ОНУ може запропонувати іноземним студентам навчання на 47 спеціальностях, багаті фонди наукової бібліотеки, рідкісні колекції музеїв, можливість освоювати знання в унікальній астрономічній обсерваторії, гідробіологічній станції, лабораторіях та базах практики, – повідомив ректор ОНУ професор Ігор Коваль. – Одесити та кенійці знайдуть спільну мову».
  Розмова між кенійським політиком та ректором ОНУ велася російською мовою. Обуру Одінга в 1970 році закінчив університет Дружби народів у Москві, де отримав звання професора політології.
  Сьогодні в ОНУ імені І.І. Мечникова навчаються двоє студентів із Кенії. Крістіна Ангійо і Леонор Сібора вивчають комп’ютерні системи в Інституті математики, економіки та механіки.
  Всього в ОНУ навчаються більш, ніж 400 студентів із 46 країн світу. Більшість з них – громадяни Китаю, Туреччини і Молдови.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку