семейный психолог одесса

Новини

29-05-2010

В авангарді літпроцесу

  Проект «White in Black» – це об’єднання молодих письменників, поетів, художників та фотографів – студентів та співробітників ОНУ. Серед розробок проекту, окрім випуску альманаху та журналу, – тематичні виставки, зйомки короткометражних стрічок, організація художніх заходів, музикальних концертів та інших культурних проектів. Організатори «White in Black» – студенти ОНУ Андрій Боровський, Катерина Антонова та Єлизавета Одинець (кафедра журналістики).
  29 травня відбулась презентація п’ятого випуску соціально-психологічного альманаху «White in Black». Гостям було презентовано і перший випуск однойменного журналу. Презентація пройшла у конференц-залі отельного комплексу «Чорне море». Почесними гостями свята стали Л.М. Федонова (теле- та кінокритик, поетеса) та А.Т. Малиновський (викладач ОНУ імені І.І. Мечникова, критик).
  Після виступів почесних гостей Остап Кушнір та Маріанна Грекова були нагороджені як постійні автори альманаху. З авторів, окрім нагороджених, були присутні Марина Чиянова, Сергій Остапенко, Єлізавета Одинець та Роман Дука.
  Спеціально для журналу Катерина Антонова взяла розгорнуте інтерв’ю у Юрія Андруховича – його портрет прикрашає обкладинку «White in Black». Також у журналі можна знайти матеріали про приїзд П’єра Рішара у Харків, про Віру Полозкову та багато-багато інших. Так як «батьком» «White in Black» є однойменний літературний альманах, то у журналі можна знайти і художні твори: вірші Богдани Бондар, публіцистика Остапа Кушніра та Сергія Долгова.

Версія для друку