семейный психолог одесса

Новини

26-06-2012

Nimen hao – привіт (кит.)

  У вересні в Одеському університеті відкриється китайський культурний центр.
  «Головна мета створення центру – допомогти студентам університету і всій молоді Одеси краще пізнати культуру та мову однієї з провідних держав світу»,–повідомив ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор Ігор Коваль.
  «Зазвичай ми відкриваємо культурні центри від імені уряду Китаю, але це – перший народний культурний центр, – зазначила Генеральний консул КНР в Одесі пані У Сяоін. – Важливо прищепити молодому поколінню усвідомлення того, що нам необхідно жити мирно і зміцнювати свою дружбу». Зі слів дипломата, центр за підтримки консульства зможе організовувати масштабні культурні акції для одеситів.
  Викладачами стануть носії китайської мови з міста Ціньдао. У цьому університеті працює Базовий центр спільного навчання студентів ОНУ і КНР. Китайська сторона забезпечить центр методичними посібниками, новими курсами, літературою.
  Зі слів Ігоря Коваля, перші групи з вивчення китайської мови будуть набрані вже у вересні з числа студентів спеціальності «міжнародні відносини» ІСН. В подальшому в центрі навчатимуть всіх бажаючих познайомитися з древньою культурою Піднебесної.
 Китайський культурний центр буде знаходитися в новому навчальному корпусі університету на Французькому бульварі.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку