семейный психолог одесса

Новини

05-07-2012

ОНУ – перший в Одесі

  Одеський національний університет ОНУ імені І.І. Мечникова став лідером академічного рейтингу «ТОП-200 Україна» скеред вузів Одеси. Усього до рейтингу (зі значним відставанням від ОНУ) ввійшло 14 одеських вузів.
  «За основу методики цього рейтингу було взято методику визначення кращих університетів світу «Shanghai Jiao TongUniversity TOP-500», але вона була максимально наближена до української системи вищої освіти», – повідомляє сайт проекту.
  Очолив «ТОП-200»-2012 НТУ «Київський політехнічний інститут»; ОНУ імені І.І. Мечникова посів 23 позицію в ньому.
  При ранжуванні враховуються результати експертного оцінювання представниками ринку праці діяльності вузу та його академічна репутація, якість науково-педагогічного потенціалу, якість освіти, міжнародне визнання університета, представленість в Інтернеті (у т.ч. включаючи результати рейтингу Webometrics).
  Рейтинг вузів України «ТОП-200» складає кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ та навчально-науковий комплекс «Інститут прикладного системного аналізу» у рамках проектів ЮНЕСКО-СЕПЕС та IREG(організація, покликана сприяти у розробці та впровадженні рейтингів у системі вищої освіти)

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку