семейный психолог одесса

Новини

28-08-2012

Першокурсник – звучить гордо!

  Дружну родину almamater поповнили 1837 першокурсників. Студентів привітали із зарахуванням керівники факультетів та інститутів ОНУ імені І.І. Мечникова.
  «Сьогодні ви стали переможцями. Ви довели, що гідні носити горде звання студентів Одеського університету, – відзначив ректор ОНУ професор Ігор Коваль. – Попереду на вас очікує нелегка, але захоплююча мандрівка до вершин знань, до успіху в обраній професії».
  Офіційне зарахування тепер вже студентів першого курсу найбільшого одеського вузу відбулося в актовому залі ОНУ імені І.І. Мечникова. Першокурсники ОНУ-2012 не приховували емоцій, коли керівники вузу оголошували їхні прізвища зі сцени.
  «Вступ до університету, на улюблену спеціальність – моє перше важливе самостійне рішення, – повідомила першокурсниця філфаку Світлана. Це ключова точка мого життя, початок кар’єри».
  «Я вступив на менеджмент, тому що хочу в майбутньому відкрити свою справу в сфері туризму, – відзначив першокурсник ЕПФ Олександр. – Але я знаю, що в університеті вміють як вчитися, так і розважатися, тому впевнений: наступні п’ять років будуть незабутніми».
  В цілому, на всі спеціальності університету, разом з кваліфікаційними рівнями бакалаврів і магістрів, регіональним коледжем підприємництва та Іллічівським інститутом ОНУ було зараховано понад 3000 осіб.
  1 вересня, о 12.00 на майданчику перед головним корпусом університету (Дворянська, 2) відбудеться традиційна урочиста церемонія посвяти у першокурсники.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку