семейный психолог одесса

Новини

06-09-2012

Африці потрібні спеціалісти

  Зімбабве і Танзанії потрібні спеціалісти-біотехнологи та геологи. Про це на зустрічі з ректором Одеського університету повідомили посол Зімбабве і представник посла Танзанії в Росії та Україні.
  «Університети з пострадянського простору славетні чудовою якістю підготовки спеціалістів, а Одеський університет відомий як лідер у багатьох наукових сферах, – відзначив керівник відділу інвестицій, торгівлі та туризму посольства Танзанії в Україні та Росії Джордж Ленгежу. – Сьогодні у Танзанії розвивається гірничодобувна промисловість, ми потребуємо спеціалістів у цій сфері».
  «За 35 років вища освіта в Зімбабве еволюціонувала з одного університету в 15 вузів різних напрямів, але більшість випускників шкіл і нині надають перевагу навчанню за кордоном, – повідомив посол Зімбабве в Україні та Росії Боніфас Гува Чідяусіку. – Багато з них отримали дипломи в Україні та Росії і стали поважними громадянами вдома».
  «Ми готові до співпраці в науковій та освітній сферах, – відзначив ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор Ігор Коваль. – У нашому університеті студенти з ваших країн відчуватимуть себе в безпеці та отримають унікальні можливості для оволодіння обраною спеціальністю».
  Одеський університет готує спеціалістів для Танзанії з 60-х років минулого століття.  Теперішній президент Занзібару (автономної республіки Танзанії) – Алі Мохаммед Шейн у 1970-1975 роках навчався в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.
  Сьогодні університет готує студентів з багатьох африканських країн, у тому числі – із ПАР, Анголи, Гвінеї. Усього в ОНУ навчаються громадяни 48 країн.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку