семейный психолог одесса

Новини

08-09-2012

“Обговорювати долі світу – наше улюблене заняття”

  Професор афінського університету «Пантеон»  Константінос Коліопулос прочитав студентам Одеського університету дві лекції про війну, мир і ядерну безпеку. В Одесу науковець приїхав за запрошенням «Товариства з глобальної безпеки та ядерного нерозповсюдження». Так молоді науковці-міжнародники відзначили п’ятирічний ювілей свого товариства.
  «Монографія професора Константіноса Коліопулоса, присвячена стратегіям Пелопонеської війни та їх актуальності сьогодні («Thucydideson Strategy Athenian and Spartan Grand Strategies in the PeloponnesianWar, and their RelevanceToday») стала знаковою подією у науковому світі, –  розповіла керівник товариства, доцент кафедри міжнародних відносин ІСН ОНУ Поліна Синовець. – Захотілося познайомити студентів з автором, визнаним експертом у сфері стратегічної політики. Адже чим ми гірші від західних товариств? Прочитав цікаву книгу – чому б не зустрітися з її автором?».
  З моменту створення у 2007 році членами «Товариства з глобальної безпеки та ядерного нерозповсюдження» стали 25 студентів-міжнародників ОНУ імені І.І. Мечникова.
  Щорічно ІСН ОНУ імені І.І. Мечникова випускає понад 30 спеціалістів-міжнародників у сфері зовнішньої політики держав зі спеціалізацією з американістики, єврознавства та сходознавства.
  «Обговорювати долі світу – наше улюблене заняття. А професіонально обговорювати долі світу – це наша робота», – говорить Поліна Синовець.
  Приїзд пана Коліопулоса в ОНУ імені І.І. Мечникова став можливим завдяки фінансовій підтримці Шведського агентства радіаційної безпеки.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку