семейный психолог одесса

Новини

14-09-2012

У вівторок будуть книгознавці

  Другі міжнародні книгознавчі читання «Стародрук та рідкісні видання в університетській бібліотеці» пройдуть в Науковій бібліотеці ОНУ імені І.І. Мечникова 18-19 вересня. Головна мета заходу – обговорити основні наукові проблеми сучасного книгознавства, які є спільними для різних країн.
  «Пленарне засідання розкриває широку направленість наших читань, – відзначає Ольга Ляшенко, провідний бібліотекар відділу рідкісної книги НБ. – Гість із Кракова, професор Валецький, говоритиме про книги ранньої слов’янської писемності – ті, які зявилися ще до винайдення друку. А директор нашої бібліотеки Марина Подрєзова розповість про тенденції в галузі книгознавства протягом останнього десятиріччя».
  Зі слів Ольги Ляшенко, на форум завітають не лише книгознавці, але й науковці-історики, які саме за фондами університетської бібліотеки  роблять певний культурно-історичний аналіз життя попередніх поколінь.
  У читаннях візьмуть участь представники вітчизняних бібліотек, а також колеги із Польщі, Білорусії та Росії.
  У рамках форуму відбудеться виставка старовинних та рідкісних книг із фондів НБ ОНУ, презентація нових видань за авторством працівників бібліотеки та їхніх польських колег.
  Наукова бібліотека ОНУ імені І.І. Мечникова заснована у 1817 році як бібліотека Рішельєвського ліцею; у 1865 вона ввійшла до складу університету.
  Уперше міжнародні книгознавчі читання «Стародрук та рідкісні видання в університетській бібліотеці» пройшли у 2009 році. Нинішні читання приурочено до 195-річчя Наукової бібліотеки.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку