семейный психолог одесса

Новини

28-09-2012

Дзеркала Піднебесної

  У фокусі – Китай. Кіно, хореографія, школа, театр, спортивні змагання сучасного Китаю знайшли своє відображення в 60-ти фото, представлених на фотовиставці «Нове обличчя Китаю» в ОНУ імені І.І. Мечникова.
  «Все це можна знайти на фотовиставці, повідомила генеральний консул КНР в Одесі У Сяоін. – Авторами фотографій стали як китайські фотографи, так і іноземні студенти китайських вузів, мандрівники з Німеччини, Франції, Бельгії, які знайшли натхнення у культурі та мистецтві нашої країни».
  «Акція передує ще одній важливій події: незабаром відкриється Центр китайської мови та культури у новому корпусі ОНУ. Він, безумовно, сприятиме розвитку дружби наших країн», – відзначив ректор ОНУ професор Ігор Коваль.
  «Нове обличчя Китаю» відкриває глядачам і таємниці древнього конфуціанського обряду «знайомства з письмом», і надсучасний дизайн виставкового центру у Шеньчжені, і па традиційного мистецтва ушу, і китайські інтерактивні центри розваг, і 3Dкінотеатри.
  В експозиції представлено і живописні пейзажі Піднебесної. Наприклад, чарівної краси «кольорові гори» Денксія; у наступному році їх буде включено до списку культурного спадку ЮНЕСКО.
  На виставці вже побували керівники генконсульства Китаю, представники китайської діаспори Одеси та студенти-першокурсники ІСН, які у цьому році вперше вивчатимуть китайську мову як основну іноземну.
  Організатори виставки – Генеральне консульство КНР в Одесі та ОНУ імені І.І. Мечникова. Акцію приурочено до 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм та 63-річчю від дня створення КНР.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку