семейный психолог одесса

Новини

01-06-2010

Подарувати свято дітям…

  …Вирішили студенти історичного факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Благодійна акція «Студенти дарують свято дітям», присвячена Міжнародному Дню дітей, проводиться студентами для дітей з особливими потребами та вадами фізичного розвитку.
  Метою акції є проведення свята, яке відбудеться 3 червня об 11.30 в Одеському дитячому домі-інтернаті за адресою вул. Макаренко, 20 (15 ст. Великого Фонтану). Під час проведення свята для дітей буде організовано театралізовану виставу за участі професійних акторів та феєричне шоу з повітряних кульок, кожна дитина отримає подарунок.
  Ще одна акція відбудеться 3 червня о 15.00 у дитячому реабілітаційному центрі «Будинок з Янголом». Дітям, які проходять курс лікування студенти подарують іграшки.
   Гроші для проведення театралізованого свята та подарунків були зібрані студентами в рамках проведення благодійного аукціону в День історичного факультету 21 травня 2010 року, що був присвячений 145-річниці заснування Одеського (Новоросійського) університету.

Версія для друку