семейный психолог одесса

Новини

10-10-2012

Стартовий майданчик – університет

  Дороги у великий світ починаються в Одеському університеті. Представники провідних вузів Європи, Білорусії, Молдови та України провели в ОНУ імені І.І. Мечникова установчу нараду з приводу нового проекту наукових та навчальних закордонних стажувань ErasmusMundus– «Мобільність заради інновацій і розвитку».
  «Одеський університет – наш надійний партнер, саме тому тут проходить установча нарада, відзначила координатор проекту BMU-MID Ірінья Паткінен. – Мета зустрічі – познайомитися з новими партнерами, оцінити стан болонського процесу в різних країнах, завершити адміністративні процедури та встановити організаційні умови для нового конкурсу».
  Форум в ОНУ зібрав усіх членів консорціуму BMU-MID– представників 9 західноєвропейських (Німеччина, Іспанія, Литва, Польща, Португалія, Фінляндія, Франція) та 11 білоруських, молдавських та польських університетів. Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про взаєморозуміння та організаційних документів конкурсу стажувань «Мобільність заради інновацій і розвитку».
  Відбір документів почнеться 18 жовтня; детальну інформацію про терміни та квоти стажувань буде опубліковано після початку конкурсу.
  Міжнародний консорціум з 20 європейських університетів BMU-MIDбуло створено у 2011 році. У рамках програми «Еразмус Мундус. Акція 2» у 2012-2015 роках консорціум надає 203 гранти для студентів та науковців на стажування в університетах-партнерах.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку