семейный психолог одесса

Новини

17-10-2012

ОНУ став першим

  Одеський національний університет став лідером серед одеських вузів за результатами чергового випуску всесвітнього рейтингу Webometrics. У загальносвітовому рейтингу ОНУ піднявся на 433 пунктиі увійшов в десятку кращих університетів України.
  «Показники рейтингу формуються на підставі кількості корисної інформації на сторінках сайтів університетів, опублікованих корисних документів, цінності контенту, популярності вузу в мережі, авторитетності досліджень вчених вузу в науковому світі», - підкреслюютьтворці рейтингу на сайті.
  За останній рік Одеський національний університет піднявся в міжнародному рейтингу на 780 пунктів і займає 2004 позицію. Це прямий результат досягнень університету в інтернет-просторі, зокрема, впровадження проекту «ОНУ в цифрі»: інтеграції університетської активності в соціальнімережі, створення інтернет-подій (опитувань, конкурсів, акцій) і т.д. Вагому роль у зміцненні позицій ОНУ зіграло активне наповнення електронного репозитарію Наукової бібліотеки і випуск російсько-англомовної газети для іноземців «Odessa International».
  На сьогодні Вебометрикс - один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтингове оцінювання 20 000 університетів світу публікується. За результатами семи останніх рейтингів іспанських дослідників ОНУ імені І.І. Мечникова входить в десятку кращих вузів України.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку