семейный психолог одесса

Новини

31-05-2010

Мозковий штурм університету

  31 травня у актовій залі ОНУ імені І.І. Мечникова відбувся перший загальноуніверситетський чемпіонат з брейн-рингу. Вперше у новітній історії ОНУ інтелектуальні бої студентських команд були настільки масштабними: у грі взяли участь двонадцять команд, які представляли чотири факультети університету.
  Раніше факультети проводили інтелектуальні ігри у «домашньому» режимі, майже таємно. ІСН з 2009 року грає у брейн-ринг, на філфаці з 2008 року проводиться відкритий чемпіонат кафедри журналістики з «Що? Де? Коли?»... Та цього разу зібралися кращі з кращих з чотирьох факультетів, аби розставити. нарешті, всі крапки над «ї».
  «Золоту медаль» виборола команда «Барбі New Edition» (ІСН). Друге місце посіли «Безславні виродки» (філфак). Бронзовим призером стала команда «Повний Полярний Лис» (ІСН). Усього змагалися 4 команди, які представляли ІСН, стільки ж команд з філологічного факультету, ЕПФ був представлений 3 командами, а РГФ – однією.
  Організували чемпіонат Олена Адєєва (викладач ЕПФ), Олег Пархітько (викладач філфаку) та Кирило Косаковський (студент ІСН). Ведучим був Олег Пархітько.
  Мабуть, 4 факультети-учасники – не так і багато для університетського чемпіонату. «Точніше було б назвати його чемпіонатом гуманітарного корпусу ОНУ. – Сказав ведучий. – Але це тільки початок. Організатори не збираються зупинятися на досягнутому. І в майбутньому на нас чекають не тільки змагання між факультетами ОНУ, але й міжвузівські “ігри розуму”».

Версія для друку