семейный психолог одесса

Новини

25-10-2012

Як порозумітися без бійки?

  Сезон дебатів в ОНУ імені І.І. Мечникова відкрив клуб «Modus Vivendi».
  «Ми пропонуємо студентам відтворити дебати у британському парламенті російською та англійською мовами, – повідомила член клубу студентка ІСН Діана Бошкова. – Результат участі в дебатах – поставлене мовлення, вміння оперувати фактами, поїздки Україною та світом, нові друзі».
  На думку членів клубу, дебати – новий рівень спілкування та розв’язання суперечок без принижень, переходу на особистості та образ. По суті, це інтерактивна освітня технологія, яка розвиває критичне мислення.
 Учасники повинні швидко орієнтуватися в ситуації, знаходити вагомі аргументи в умовах публічної дискусії та бути відкритими до отримання нових знань. Організація входить до «Федерації дебатів України».
  Дискусійні клуби різних рівнів – від факультетського до міжнародного – працюють в університеті понад 20 років. У 2011 році молодіжні дебати «Україна – ЄС: інструменти інтеграційної співпраці» зібрали в університеті не лише студентів і аспірантів вузів Одеси та представників місцевої влади, але і професійних дипломатів – працівників акредитованих в Одесі консульств.
  Усіх, хто бажає навчитися вмінню доводити свою правоту і без застосування сили, клуб запрошує в гуманітарний корпус університету на Французькому бульварі 24/26. Детальніша інформація – за телефоном 094 94 90 897 (Артем).

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку