семейный психолог одесса

Новини

30-05-2010

Боксери ОНУ - знову кращі

  «Головне – не перемога, а участь» - так звичайно кажуть ті, що програли. Збірна ОНУ з боксу знову довела, що таке виправдання їй не потрібне. 27 - 30 травня в спорткомплексі Юридичної академії пройшла першість ВНЗ Одеської області з боксу. Наші – перші!
  У змаганні взяли участь 137 боксерів з 14 вишів Одещини. Перше місце, за доброю традицією, зайняла збірна ОНУ; друге – команда Політеха; третє – збірна Юракадемії. Наші хлопці й дівчата завоювали в цілому 19 медалей. З них 5 золотих, 8 срібних й 6 бронзових.
  Золоті медалі принесли нашій команді Олексій Волков, КМС із боксу, отримав спецприз як кращий капітан команди (ЕПФ); Сергій Гетманець, КМС із боксу (ІМЕМ); Микола Романов, МС із боксу, отримав спецприз за кращу техніку (філфак); Павло Артемчук (ЭПФ); Оксана Скіданчук (філфак).
  Срібло дісталося Юлії Довжик (істфак), Ірині Ястребовій (ІМЕМ), Яні Прокуді (ЕПФ), Людмилі Семко (ІМЕМ), Вірі Мединській (ГГФ), Юлії Грибковій (ІІПО), Олександрові Прудкому (ЕПФ) і Павлові Корчику (ГГФ).
  Бронзу завоювали Тетяна Суворова (філфак), Євгеній Георгіца (ІМЕМ), Станіслав Брицький (ЕПФ), Тетяна Тофан (ЕПФ), Христина Кличева (РГФ) і Павло Чорний (ЕПФ).
Звичайно ж, бокс, як і будь-який вид спорту, вимагає не тільки таланту, але й завзятої праці, постійних тренувань під керівництвом досвідченого тренера. І в цьому збірній ОНУ також повезло. Головний тренер збірної – Азер Махмудович Мустафаєв, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, старший тренер Одеської області. А допомагає йому у справі навчання молодого покоління боксерів другий тренер Ельдар Мансурович Шайдулов.
  «Вже кілька років збірна ОНУ посідає призові місця на обласних, всеукраїнських і міжнародних чемпіонатах із боксу, –сказав пан Мустафаєв. – І, як видно зі списку призерів, не тільки у хлопців, а й у дівчат вистачає бойового духу та волі до перемоги. До нас приходять із різних факультетів, досить багато юристів – мабуть, це професійне».
  Побажаємо ж нашим боксерам і далі продовжувати цю славну традицію. Так тримати!

Версія для друку