семейный психолог одесса

Новини

06-11-2012

Європа чекає одеських стажерів

  Почався прийом заявок на черговий проект Erasmus Mundus. Одеські студенти, аспіранти та викладачі можуть потрапити на стажування в вузі однієї з 12 країн ЄС, якщо подадуть онлайн-заявки до 13 грудня.
  «Стажування в провідних вузах Європи допомагає студенту розвиватися як особистості, –вважає ректор ОНУ професор Ігор Коваль. – Проект заохочує співпрацю студентів та науковців України з європейськими колегами, знайомство з передовими технологіями, знаннями в різних галузях науки та освіти».
  Зі слів ректора, найважливіші якості кандидатів, які враховуються у проекті, це мотивація, знання іноземної мови і гарна успішність.
  Гранти по програмі Erasmus Mundusнадаються громадянам України для навчання та наукової роботи на термін від 1 до 36 місяців в 18 університетах-партнерах 12-ти країн Євросоюзу.
  Серед них – Болонський університет (Італія), університет імені Гумбольдта (Німеччина), Варшавський університет (Польща).
  Грант повністю покриває затрати на оформлення візи та медичне страхування, вартість квитків, щомісячну стипендію (від 1000 до 2500 євро, в залежності від кваліфікаційного рівня).
  Заявки на отримання стипендій за проектом Erasmus Mundusприймаються онлайн, через сайти www.utu.fi/mid чи www.utu.fi/bmu-mid. Дедлайн прийому заявок - 13 грудня 2012, 14.00.
 За більш детальною інформацією звертайтеся до Інституту міжнародної освіти ОНУ, контактна особа – Ірина Горнова (048) 731 78 95,
   e-mail: students_exchange@onu.edu.ua.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку