семейный психолог одесса

Новини

06-11-2012

Про економічне чудо – на конференції в Китаї

  Проблеми світового розвитку обговорювали на конференції в Китаї науковці ОНУ імені І.І. Мечникова – професор Євген Стрельцов та доцент Тетяна Єгорова-Гудкова. Міжнародна конференція «Тренди та цифри у світовій динаміці та перспективи світового розвитку» зібрала в Південно-Західному університеті Ченду спільноту науковців із КНР, Росії, України, держав Євросоюзу та США.
  «Основна увага надавалася проблемам світової економіки, оцінці перспектив її розвитку, – розповів проректор ОНУ з навчальної роботи професор Євген Стрельцов. – Обговорення цих питань в Китаї – країні, яка створила «економічне чудо», – викликало додаткові дискусії.
  Економісти та політологи дискутували про філософію глобалізації, економічні цикли, відносини між країнами, що розвиваються, питання технологічного росту та багато іншого в рамках 18 секцій конференції. Д.ю.н. Євген Стрельцов представив доповідь про методи гармонізації правової системи, а к.е.н. Тетяна Єгорова-Гудкова – про теорію складнощів та самоорганізації економічних систем.
  Під час форуму було досягнуто домовленості про співпрацю між ОНУ імені І.І. Мечникова та Південно-Західним університетом Ченду у сфері наукових досліджень, обміну студентами та викладачами.
  Організували конференцію факультет глобальних процесів МДУ (Москва) та Школа економіки Південно-Західного університету фінансів та економіки (Ченду, КНР).

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку