семейный психолог одесса

Новини

09-11-2012

«Чутлива» конференція

  Організатори міжнародної конференції EUROSENSORS запросили очолити секцію «Нові концепти сенсорів» (New Sensors Concepts) професора ОНУ імені І.І. Мечникова Валентина Сминтину. У роботі форуму в Кракові взяли участь понад 600 науковців, технологів та інженерів з 60-ти країн світу. На конференції було представлено нові сенсори газів, рентгенівські сенсори, сенсори для аналізу ґрунту та ін.
  На конгресі завкафедрою експериментальної фізики Одеського університету представив доповідь колективу українських авторів, присвячену медичних біосенсорам, які допомагають виявити лейкоз у тварин на ранніх стадіях хвороби.
  «Під час роботи конгресу багато дослідників зі світовим іменем, серед них – професори Джорджіо Збервельєрі (Італія), Ян Джубан, Річард Якович (Польща) – високо оцінили досягнення науковців одеської школи, – розповів Валентин Сминтина. – Ми домовилися про організацію нових проектів, зокрема, для молодих науковців України і ЄС».
  Роботу конференції було поділено на тринадцять секцій: біосенсори, безпровідні сенсорні мережі, автономні мікросистеми та ін. Доповіді учасників конференції буде опубліковано в престижному міжнародному журналі «SensorsandActuators».
  У цілому, в XXVI конгресі EUROSENSOR взяли участь понад 600 науковців, технологів та інженерів з 60 країн світу.
  EUROSENSOR– серія міжнародних конференцій, заснована у 1987 році в Кембриджі. Нині це єдиний європейський форум, який висвітлює всі теоретичні та практичні питання сенсорів, мікро- і нанотехнологій. На конгресі щорічно представляють передові досягнення світової науки в цих галузях.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку