семейный психолог одесса

Новини

29-05-2010

Хімфак спортивний

  …Літак, зробивши декілька кіл над головами, під оплески студентів приземлився на доріжку стадіону. П’ятикурсник хімфаку Павло Дога з успіхом продемонстрував свої навички в авіамоделюванні.
  Не менш успішно пройшли змагання в різноманітних дисциплінах: естафета, троєборство, шахи, настільний теніс, перетягування канату. Також на святі можна було побачити показові виступи гімнастів і каратистів. Сам декан хімфаку взяв участь у змаганнях з бадмінтону.
  Так 29 травня на центральному стадіоні ОНУ пройшло ювілейне десяте спортивне свято, присвячене Дню хіміка.  У заходах брали участь студенти, викладачі та співробітники хімічного факультету ОНУ, а також гості з ФХІ імені Богатського НАН України.
  Організаторами стали деканат хімфаку у особі В.В. Мінчука та заступника декана С.В. Топорова. Раду студентського самоврядування у оргкомітеті очолили Дмитро Скакун, Дмитро Голуб та Євгенія Демченко. Організатори висловлюють подяку за активну допомогу кафедрі фізвиховання та особисто О.Н. Казановій, профкому викладачів та співробітників ОНУ та особисто О.І. Вавіловій, а також гендиректору ТОВ «Інтерхім» А.С. Редеру.
  4 червня відбудеться великий концерт, присвячений Дню хіміка, під час якого переможці спортивних змагань отримають заслужені нагороди.

Версія для друку