семейный психолог одесса

Новини

25-11-2012

Шанс для активних студентів

  Study tours to Poland запрошує активних студентів поїхати на 12 днів в Польщу для знайомства з академічними центрами.
  «Головна мета програми – стати свідомими громадянами з активною життєвою позицією, – відзначається на сайті програми. – Особлива роль у ході ознайомчих поїздок StudytourstoPolandнадається вивченню діяльності неурядових організацій та їхньої ролі в сучасному суспільстві». Щорічно в рамках програми STPПольщу відвідує понад 200 студентів.
  Ознайомчі поїздки студентів під девізом «Пізнай Польщу» включають в себе зустрічі з лідерами суспільного життя в Польщі; знайомство з організацією навчального процесу; відвідування редакцій газет і журналів, зустрічі з журналістами; знайомство з функціонуванням польської економіки в умовах вільного ринку та багато іншого. Програми ознайомчих поїздок включають в себе практичні заняття, презентації, лекції і дискусії. Організатори беруть на себе витрати на проживання і харчування, програмні витрати та часткове відшкодування витрат на поїздку в Польщу.
  Відбір учасників – на конкурсній основі; до участі допускаються успішні в навчанні студенти 1991-1994 р.н. Детально про заявку та необхідні документи – на сайті проекту. Дедлайн прийому заявок – 10 грудня.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку