семейный психолог одесса

Новини

26-11-2012

Гуру макроекономіки в ОНУ

  Професор Ласло Хальперн – відомий європейський спеціаліст в галузі макроекономіки та міжнародної конкуренції – відвідав з триденним візитом ОНУ імені І.І. Мечникова.
  Студентам-старшекурсникам та аспірантам економічних спеціальностей ІМЕМ він прочитав лекції на теми: «Основні проблеми накопичення державного боргу в іноземній валюті» та «Процедура макроекономічного дисбалансу – відповідь на кризу в ЄС». Окрім того, Ласло Хальперн провів низку консультацій з професорами кафедри світового господарства та міжнародних економічних відносин ОНУ.
  Візит професора в Одеський університет відбувся у рамках договору про співпрацю між Інститутом математики, економіки і механіки та Інститутом відкритого суспільства (Будапешт, Угорщина).
  Ласло Хальперн – професор Центральноєвропейського університету, замдиректора Інституту НАН Угорщини. Професор Хальперн – автор ряду наукових праць з теорії обмінного курсу, макроекономічної теорії стабілізації, поведінки компаній у світовій економіці; учасник багатьох міжнародних науково-дослідницьких проектів під егідою Єврокомісї.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку