семейный психолог одесса

Новини

29-11-2012

Посланець країни тисячі озер

  Фінляндія зацікавлена у продуктивній освітній співпраці з Одеським університетом. Про це на зустрічі з ректором ОНУ імені І.І. Мечникова професором Ігорем Ковалем повідомив 2-й секретар посольства Фінляндії в Україні Туро Маттіла.
  «Ми будемо сприяти інформуванню фінської сторони про можливості Одеського університету та розвиткові партнерських освітніх зв’язків двох країн», – заявив Туро Маттіла.
  «Університет співпрацює з вузами та освітніми центрами Фінляндії понад 40 років, зокрема, з університетом міста Оулу в галузі теоретичної та експериментальної фізики», – відзначив ректор ОНУ професор Ігор Коваль.
  Протягом останніх років активізувалися контакти з університетом Турку. У консорціумі з цим вузом ОНУ виграв три проекти ErasmusMundus.Сьогодні одеські студенти успішно проходять стажування в «країні тисячі озер».
  У рамках візиту фінський дипломат зустрівся зі студентами спеціальності «міжнародні відносини» ІСН ОНУ та прочитав їм лекцію про зовнішню політику своєї країни та вплив Фінляндії на взаємовідносини України та ЄС.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку