семейный психолог одесса

Новини

01-12-2012

В університеті створюється майбутнє – думка дипломата

  Теперішні студенти ОНУ вже завтра працюватимуть над професійними завданнями, які здатні змінити світ. Отже, саме в ОНУ імені І.І. Мечникова будується майбутнє. Таку думку висловив Генконсул Румунії в Одесі пан Еміл Рапча. Дипломат відвідав університет та зустрівся з ректором ОНУ професором Ігорем Ковалем та студентами історичного факультету.
  «Україна – наш великий сусід, з величезним політичним та економічним потенціалом, – відзначив Еміл Рапча на зустрічі з ректором ОНУ професором Ігорем Ковалем. – Для нас важливо побудувати місток між освітніми і науковими структурами двох країн».
  «Одеський університет співпрацює з румунськими колегами по низці запитань: ведуться спільні дослідження в галузі історії Дунайського регіону, біологи та геологи досліджують ресурси Чорного моря», – повідомив Ігор Коваль.
 Генконсул виступив перед студентами історичного факультету.
  Між Одеським університетом та чотирма вузами Румунії діють договори про співпрацю. Найкраще налагоджена співпраця з істориками університету Галаца: проходять спільні конференції, йде активний обмін викладачами та студентами, готуються спільні наукові та видавничі проекти. Так, у квітні в Галаці вийшла книга декана істфаку В’ячеслава Кушніра «Рушники Нижнього Дунаю».
  Еміл Рапча очолює Генеральне консульство Румунії в Одесі з жовтня 2012 року. Раніше він працював у Казахстані. Візит в ОНУ став однією з його перших офіціальних зустрічей на новій посаді.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку