семейный психолог одесса

Новини

09-12-2012

Від школяра до студента один крок

  Більшість старшокласників, які прийшли на День відкритих дверей університету, зустрінуть його 150-річчя в якості студентів. Так сказав ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор Ігор Коваль, вітаючи школярів Одеси та області.
  «Головне - цілеспрямовано йти до своєї мрії, самовдосконалюватися і вже в наступному році я зможу вітати вас як переможців та студентів Одеського національного університету», - упевнений Ігор Коваль.
  У День відкритих дверей великий актовий зал університету заповнили школярі Одеси та області, їх батьки, а також випускники шкіл минулих років. Школяризмогли поставити питання керівництву приймальної комісії та познайомитися з правилами прийому 2013 року (на офіційному сайті ОНУ вони з'являться вже в наступний четвер). Майбутніх абітурієнтів цікавили умови зарахування на перший курс та надання житла в гуртожитках.
  Після презентації в актовому залі гості університету розійшлися по аудиторіях, де зустрілися з деканами факультетів та інститутів ОНУ.
  Сьогодні Одеський університет готує спеціалістів і магістрів за46 актуальнимиспеціальностями. На 12 факультетах та інститутах навчаються понад 12 тисяч студентів. Багато з них отримують університетський диплом вже працевлаштованими.

                                                                   Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку