семейный психолог одесса

Новини

10-12-2012

День прав людини

  10 грудня - міжнародний День прав людини. З цього дня розпочато розсилкузапрошень на Міжнародну конференцію «Людина в тоталітарному суспільстві: рефлексії XXI століття». Міждисциплінарний науковий форум планується провести в ОНУ імені І.І. Мечникова 23-27 червня 2013 року.
  «З 1950 року 10 грудня відзначається в світі як День прав людини, - нагадала організатор конференції к. ф. н. Лідія Ковальчук. - У цей пам'ятний день Одеський національний університет направляє добагатьохвузів, бібліотек, науковихта науково-просвітницькихцентрівУкраїни, Росії та інших країн запрошення та інформаційні матеріали про науково-практичнуконференцію«Людина в тоталітарному суспільстві: рефлексії XXI століття».
  Учасники конференції на прикладах історії та сучасності обговорять проблеми, пов'язані з існуванням людини в тоталітарному суспільстві, прояви тоталітаризму в різних сферах буття та їх вплив на особистість, шляхи і методи протидії їм як у самій людині, так і в суспільстві в цілому. У рамках конференції пройдуть численні «круглі столи», диспути, семінари.
  До участі у форумі запрошуються фахівці у сфері гуманітарних, природничих і точних наук всіх рівнів - від студентів до професорів.
  Робочі мови конференції - українська, російська, англійська.
  Дедлайн подачі тез - 25 березня 2013 року.
  Детальніше познайомитися з умовами участі в конференції можна на сайті університету.

                                                                    Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку