семейный психолог одесса

Новини

08-02-2013

Святкування китайського нового року в ОНУ (фоторепортаж)

  «Свято весни» - саме так переводиться з китайської назва новорічного свята. Відмітити Новий рік за східним календарем в актовій залі ОНУ імені І.І. Мечникова прийшло більше 500 громадян КНР.
  «Свято весни – одна з масштабніших культурних акцій, проведених спільно з генеральним консульством КНР та присвячених традиціям та мистецтву Китаю», - відмітив ректор Одеського університету професор Ігор Коваль. – Ми намагаємось розвивати та укріпляти дружбу зі всіма представниками китайського народу».
  Концерт відбувався в кращих традиціях Свята весни. Таланти Піднебесної співали соло та хором, підкорювали глядачів граціозними танцями з віялом, демонстрацією східних єдиноборств. Атрибутом вечора був китайський ліхтарик – символ кохання та щастя, а домінуючим кольором – червоний. Червоним була і сукня конферансьє, декорації і навіть дим, який було випущено на сцену.
  Кульмінацією вечора стала лотерея: переможців обирали за запрошеннями. Ті, хто виграв, отримали пам’ятні новорічні подарунки від організаторів свята – генерального консульства КНР в Одесі та китайського культурного центру університету.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку