семейный психолог одесса

Новини

15-06-2010

Щойно видана збірка «Libra» вперше об’єднала науковий доробок вчених кафедри стародавнього світу та середніх віків Одеського університету

  Вийшла в світ збірка «Libra», в якій об’єднано науковий доробок працівників кафедри стародавнього світу та середніх віків історичного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова. Як стверджує завідувач кафедри к. іст. н. і редактор збірки Ірина Нємченко, таке об’єднання відбулося вперше.
  «Наші викладачі активно публікують матеріали своїх досліджень. Однак  жодної спроби об’єднати результати цих наукових пошуків досі зроблено не було, - зазначає Ірина Вікторівна. - Саме тому було вирішено створити таку збірку». До збірки увійшли статті не лише викладачів, а й аспірантів та випускників кафедри.
  Libra латиною – це Терези, одне з найбільш яскравих сузір’їв, і знак Зодіаку, під яким  відбувалась  комплектація матеріалів.
  «Libra»  вражає читача широким географічним та хронологічним спектром поданих статей, від античної історії до середньовіччя. До збірки увійшли дослідження життя й діяльності християнського письменника  II-III ст. Тертуліана, політичного мислителя XVII ст. Томаса Гоббса, Нумізматичного відділення Російського археологічного товариства та багато іншого, що робить її цікавою не тільки фахівцям з історії стародавнього світу та середніх віків.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку