семейный психолог одесса

Новини

14-02-2013

WCUSна розробка

  Новий університетський проект – соціальна мережа WCUS (we carry— u study) перейшла до стадії тестування. Проект бакалавра механіки ОНУ імені І. І. Мечникова Володимира Делінськогопокликаний зробити процес навчання більш інтерактивним та комфортним. Застосовуючи WCUS, викладачі зможуть відправляти студентам завдання, сидячи за чашкою кави, працедавці – дізнаватися всі подробиці навчання випускників, а самі студенти – заробляти на вебінарах.
  «Користувачі мережі зможуть виступати і як користувачі різних продуктів WCUS- новин науки, електронних бібліотек, - і як активні створювачі новин, дослідницьких груп і вебінарів, - відмітив Володимир Делінський. - На першому етапі ми плануємо впровадження мережі в Інституті математики, економіки, механіки ОНУ.  Згодом проект має стати всеукраїнським – реєстрація буде безкоштовною».
  Зараз надWCUSомпрацюють його ідеолог Володимир Делінський та група студентів-механіків. В подальшому Делінський має намір долучити до роботи своїх колег – студентів ІМЕМ, забезпечуючи їм робочі місця, а Інституту – пошану і славу.
  В рамках навчальної програми Володимир Делінський вивчає роботу графічних процесів, зокрема - Cuda.
  Студенти-розробники, Володимир Делінський та Антін Удовиченко представили свої роботи в контексті проекту «ОНУ в цифрі», в рамках якого університет імені І. І. Мечникова знайомить ЗМІ з тими, хто створює яскраве життя онлайн:
  – програмістами та системниками (переможцями та призерами міжнародних змагань);
  – вченими та викладачами (авторами нових досліджень та методик);
  – фотографами, журналістами, художниками (творцями медіа-ресурсів).

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку