семейный психолог одесса

Новини

13-03-2013

«Слон» летить та перемагає

  Стартап команди Іллічівського інституту ОНУ імені І.І. Мечникова увійшов до трійки кращих стартапів за думкою журі «Startup Weekend Kyiv II». Проект «мечниківців» виділили з півсотні бізнесу-ідей кращих молодих програмістів і дизайнерів України.  
  «Проект, реалізований командою, отримав назву «Fly Elephant». Це технологічна платформа, яка корисна всім, кому необхідно швидко і якісно обробляти і аналізувати великі об'єми даних, виробляти громіздкі високонавантажені обчислення, робити 3D-рендерінг зображень і відео, а також будь-які інші операції, де необхідно задійснення великих обчислювальних потужностіей», - розповів капітан команди Дмитро Сподарець.
  До команди «мечниківців» увійшли співробітники Центру суперкомп'ютерних обчислень і вільного програмного забезпечення ОНУ імені І.І. Мечникова Дмитро Сподарець (аспірант фізичного факультету, капітан команди), Кондрат Воронов (студент I-го курсу) і Ярослав Ковальчук (випускник ОНУ, програміст центру).
  Оцінювали учасників представники стартап-інкубаторів України та світу.  
  «Золото» дісталося команді «VOLO», що представила ефективний сервіс створення волонтерських заходів. Другими стали творці проекту «Lonely Walls» - сервісу для любителів живопису, який допоможе підібрати картину під інтер'єр і згенерує зображення, де можна буде поглянути, як витвір мистецтва вписується у вашу домашню обстановку.
  Отримавши «бронзу», розробники «Fly Elephant» мають можливість безкоштовної консультації з менторами компанії «Eastlabs», подарунки від спонсорів і запрошення на конференцію  стартаперовіїнвесторов IDCEE-2013  («Investor Day Centraland Eastern Europe»).
  «StartupWeekend» - це некомерційна організація, заснована в 2009 році в Сієтлі (США).Протягом 54-х годин учасники «уікенду» - підприємці, інженери і дизайнери повинні вибрати ідею, зібратися в команди, створити прототип і представити демо жюрі. Вже відбулося близько 500 заходів по всьому світу.

 Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку