семейный психолог одесса

Новини

25-03-2013

У Одесі відбудеться семінар з Google Scholar

  Семінар-тренінг з використання пошукової машини Google Scholar для підтримки наукових досліджень відбудеться в рамках міжнародної школи-конференції «Сучасні проблеми науки і освіти» в Одесі. Про премудрощі пошуку наукової літератури в мережі розповість професор ХНУ імені В.Н.Каразіна і НІУ «БелДУ» Володимир Московкін.
  Лектор закінчив мехмат Казанського університету, є відомим експертом в області математичного моделювання природних і соціально-економічних систем, компаративістіки, бенчмаркингу територіальних і інноваційних систем, наукометричних методів досліджень, механізмів і інструментів відкритого доступу до наукового знання.
  Міжнародна конференція, в рамках якої організовується семінар з Google Scholar, відбудеться в Одесі з 28 квітня по 5 травня. Співорганізатори конференції — ХНУ імені В.Н. Каразіна, ОНУ імені І.І. Мечникова і Українська Асоціація «Жінки в науці і освіті».
  Записатися на участь в семінарі і конференції, а також взнати додаткову інформацію можна за адресами: nauka2013konf@yandex.rukonfnauka2013@gmail.com;
2013nauka@mail.ru.  
 Новинний сайт Одеського університету детально освітлюватиме всі події наукового форуму.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку