семейный психолог одесса

Новини

25-03-2013

Майбутні Ейнштейни

  Фізика — найцікавіша з наук. Так вважають 25 школярів — учасників обласної конференції Малої академії наук, яка відбулась на фізичному факультеті ОНУ. Майбутні Ейнштейни представили свої дослідження з космології, фізики кристалів, гідродинаміки і фізики звуку.
  Учні 10-11 класів шкіл Одеси і області розповіли про свої роботи, пов'язані з аналізом еволюції чорних дир, впливом сонячної активності на процеси на Землі, дивними особливостями води і значення її для життя і здоров'я людини, впливу звуку і електромагнітних випромінювань на людського організму, оптичними особливостями кристалів селеніда цинку, поведінкою оптично активних речовин в поляризованому світлі і інших проблем.
  Наймолодша учасниця конференції — учениця 6 класу Кароліно-Бугазськой школи Овідіопольського р-ну Настя Лижненко розповіла про космічну місію «Розетта» за дослідженням комети Чурюмова-Герасименко.
  Керівництво фізичного факультету виділило доповіді Максима Шкрабова (10-й клас Чорноморського ліцею) про результати своїх спостережень проходження Венери по диску Сонця, Олексія  Баканова  (10-кл., школа № 80) по гідродинаміці фонтанів, Олексія Кравца (10-кл., школа № 82) по моделюванню ракет і їх використанню в метеорології, Дмитра Саламахи (9-й кл., школа № 49) за проблемами утилізації космічного сміття, Олексія Деруна (11 кл., Калаглійськая школа Овідіопольського р-ну) по вирощуванню кристалів мідного купоросу.
  Конференція завершилася святом Дня відкритих дверей фізичного факультету та  екскурсією лабораторіями фізичного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку