семейный психолог одесса

Новини

24-06-2010

Центр екологічних досліджень ОНУ залучив більше 2 мільйонів євро завдяки участі у міжнародних проектах

  Більше двох мільйонів євро для виконання міжнародних проектів залучив Регіональний центр інтегрованого моніторингу та екологічних досліджень (РЦІМЕД) університету та очолив рейтиг науково-дослідних підрозділів ОНУ імені І.І. Мечникова. За повідомленням керівника РЦІМЕД к. фіз-мат. н. Володимира Медінця, за останні два роки Центр взяв участь у п’яти міжнародних проектах, для виконання досліджень за одним з них – «Технічна допомога в плануванні менеджменту басейну Нижнього Дністра» (у рамках проекту Євросоюзу ТАСІS) було отримано 2 млн. євро.
  До кола проблем, якими займається Центр, входять охорона та інтегрований моніторинг навколишнього середовища, фундаментальні та прикладні дослідження кліматичних змін, експедиційні дослідження озер, рік та морів, створення станцій моніторингу на острові Зміїний та в Дельті Дністра.
  За результатами роботи, РЦІМЕД визнано лідером рейтингу науково-дослідних підрозділів ОНУ імені І.І. Мечникова. На другому та третьому місцях, за рішенням спеціалізованої комісії науковців університету на чолі з д. б. н. Владленом Тоцьким, Центр біотехнологій (керівник д. б. н. Борис Балкін) та НДЛ-13 (Проблеми. математики, економіки. механіки та психології. Керівник д. ф.-м. н. Наталія Вайсфельд).
Рейтинг 28 науково-дослідних підрозділів університету було складено на основі показників 2007-2009 рр.: залучення додаткових коштів (за рахунок продажу ліцензій, впровадження у виробництво), інноваційна діяльність, підвищення кваліфікації, кількість публікацій, внесок у навчальну діяльність університету.
  Рейтинг науково-дослідних підрозділів університету складається удруге. В першому рядку рейтингу 2006-2008 була науково-дослідна лабораторія електронних, іонних та молекулярних процесів у напівпровідниках (НДЛ-3) під керівництвом д. фіз.-мат. н. Ярослава Лепіха.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку