семейный психолог одесса

Новини

29-05-2013

ОМКФ і студенти - потрібні один одному

 Семінар «Міжнародний кінофестивальний рух» провів в ОНУ для студентів-культурологів арт-директор ОМКФ Алік Шпілюк. Вже четвертий рік поспіль філософський факультет ОНУ ім. Мечникова - один з «постачальників» волонтерів для фестивальних служб.
  Одеський кінофестиваль зацікавлений в приході у вітчизняну кіногалузь нового покоління професіоналів, які б упевнено орієнтувалися в усіх  аспектах світового кіно. Тому з першого ж року ОМКФ зробив одним з головних пріоритетів освітню частину. Літня кіношкола, сценарна майстерня, а з минулого року – Школа кінокритиків, де імениті гості навчають майстерності молодих кіножурналістів та кіноблогерів – стимул для професійного становлення.
  «Одеський кінофестиваль дуже молодий, – відмітив Алік Шпілюк. - ОМКФ  проводять молоді люди: середній вік співробітників 25-30 років.  Більше сотні волонтерів, які торік влилися у фестивальні служби, додає команді Одеського кінофестивалю особливу енергію та кураж».
  Довідка: ОМКФ  вперше відбувся в Одесі в 2010 році. Кількість глядачів – близько 40 тисяч. У 2012 році – близько 100 тисяч. Цього року з 12 по 20 липня в Одесі відбудеться IV ОМКФ. Детально про програму оргкомітет повідомить на прес – конференції 10 червня.                                                              
                                                                      Прес - служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Версія для друку