семейный психолог одесса

Новини

21-10-2013

Зараз заспіваю... китайською!

  Перший етап Першого всеукраїнського пісенного конкурсу «Кубок Великої Стіни» пройшов у стінах Одеського університету. Учасники —одеські школярита студенти, які вивчають китайську мову.
  «Конкурс буде популяризувати китайську мову і культуру в Україні, стане хорошим стимулом для всіх бажаючих познайомитися з історією цієї великої країни», —зазначила генеральний консул КНР в Одесі пані У Сяоін.
  «Конкурс вперше дозволив зібрати в ОНУ представників усіх навчальних закладів міста, в яких вивчається китайська мова, —зазначив директор ІСН професор Віктор Глєбов. —Ця подія —хороший стимул для популяризації китайської мови в Одесі».
  У талантах і знаннях китайської змагалися шість команд —вихованці гімназії №1, Приморського ліцею, курсів іноземних мов «Інтерлінгва», Міжнародного гуманітарного університету, Південноукраїнського педагогічного університету імені К.Д.Ушинського та ОНУ імені І.І. Мечникова . Наймолодшому учаснику конкурсу нещодавно виповнилося 12. Один з учасників —студент II курсу ІСН Микита Мишурин виконав пісню китайською «Познайомитися з тобою», текст і музику до якої написав сам.
  Журі, головою якого є соліст Одеського академічного театру опери та балету пан Хе (випускник Одеської консерваторії імені А. Нежданової) оцінювало кожен номер за вокальними даними і за ступенем володіння китайською мовою. Переможці конкурсу будуть оголошені 22 жовтня під час концерту в Українському театрі.
  Всього в Одесі китайську вчать близько 200 студентів і школярів в рамках курсів та спецкурсів —від 1 місяця до 3 років.
  Організаторами конкурсу виступили Генеральне консульство Китайської Народної Республіки в Одесі й китайський культурний центр Одеського національного університету.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку